Jedyne w Polsce ! Tylko u nas:

ŚWIECĄCE NEONOWE KWIATY -
TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!

kod produktu:

NES4

Niezwykły sposób, w jaki można wykorzystać oferowane przez nas neony - sztuczne, świecące w ciemności kwiaty!!! Niesamowity sposób na rozświetlenie pokoju, stolika w kawiarni.

NES4 -ŻÓŁTA RÓŻA

Uwaga - dla prawidłowego działania neonu-kwiatu potrzebny jest przetwornik oraz inne elementy - wszystko jest opisane poniżej.
PRZETWORNIK JEST NIEZBĘDNY DO PRAWIDŁOWEGO DZIAŁANIA NEONU-KWIATU

Wszystkie potrzebne elementy :


Kwiaty neonowe
Rozgałęźnik
Przetwornik
Zasilanie bateryjne (oczywiście może to być również zasilanie sieciowe) - dla przykładu pokazujemy wariant bateryjny.

Końcówka kwiatu:

Standardowa w neonach końcówka typu T żeńska. Większość zasilaczy (przetworników) do neonów ma właśnie tego typu końcówkę. Jeżeli zestaw składa się z jednego tylko kwiatu - to w zasadzie cała konstrukcja kończy się na podłączeniu tu zasilacza - i już gotowe!!!
Rozgałęźnik:

Jeżeli jednak kwiatów ma być więcej - stosujemy rozgałęźnik. Obok - przykładowy z pięcioma wyjściami.
Przetwornik:

Jeden kwiat to odpowiednik około 1 m neonu. Zatem do pięciu kwiatów -potrzeba przetwornika 5m, do 10 kwiatów przetwornika 10 m itd. Oczywiście można stosować przetworniki zasilane z sieci, baterii lub akumulatora - wszystko zależy od sposobu i miejsca w jakim kwiat ma być podłączony.
Zasilanie:

Tak jak napisano powyżej - wszystko zależy od okoliczności . Jeżeli kwiaty stoją w wazonie na środku stołu - nie ma wyjścia - trzeba zastosować baterie. W każdym innym wypadku lepiej stosować przetworniki na 230V.

Przetworniki mogą być przeróżnie zasilane - bateriami 3V, paluszkami AA, bateriami 9V , akumulatorem samochodowym, napięciem 230V

Po złożeniu

Wszystkie dostępne kwiaty :

NES2 - KALIA NES4 ŻÓŁTA RÓŻA NES5 KAMELIA NES8 TULIPAN

ZUPEŁNIE NOWE MOŻLIWOŚCI !!!!!